İŞBİR, 2’nci Jeneratör ve Enerji Sistemleri Çalıştayını Gerçekleştirdi!

İşbir Elektrik Sanayi A.Ş. tarafından 08-09 Mart 2018 tarihlerinde Balıkesir - Termal Asya Otel de 2 nci Jeneratör ve Enerji Sistemleri çalıştayı düzenlenmiştir. Çalıştay; İŞBİR Elektrik Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Cumali ÇETİNKAYA nın açılış konuşması ve Genel Müdür Burhan ÖZGÜR ün tanıtım sunumuyla başlamıştır.

İstanbul Teknik Üniversitesi,Yıldız Teknik Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş., Tusaş Motor Sanayi A.Ş.,  Roketsan A.Ş., Aselsan A.Ş., Aspilsan Enerji Sanayi A.Ş., HALBES, FİGES, BEST,Yavuz Motor, TekYaz, Elektrik Mühendisleri Odası, Basın Mensupları,  İŞBİR Bayi ve Teknik Servisleri ve İŞBİR çalışanlarından oluşan Çalıştay da; Kurulacak Yeni Fabrikaya ilişkin yatırım, Alternatör Çalışmaları, AR-GE Projeleri, Hibrit Araç Motorları- Alternatörleri ile, Rüzgar Türbinleri ve Güç Elektroniği Teknolojisiyle  ilgili konular görüşülmüştür.

Ayrıca Katılımcılara İŞBİR tesis gezisi düzenlenerek, üretimi devam eden projelere ait jeneratörler hakkında bilgi aktarımında bulunulmuştur.

Katılımcıların karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğu ve geleceğe yönelik işbirliği konularının görüşüldüğü etkin ve verimli bir çalıştay gerçekleşmiştir.